Українська Русский
063 010 11 33
По тарифам Вашего оператора
0
Сейчас в корзине:
0.00грн
Товары в корзине
Ваша корзина пуста

Помощь ВСУ

ДОПОМОГА ЗСУ

Ми закликаємо до припинення війни, треба наразі підтримати наших героїв, хто хоробро захищає наші домівки. Тому залишаємо способи фінансової допомоги українській армії.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК відкрив спецрахунок на потреби армії, збір коштів проходить 

- За реквізитами: UA843000010000000047330992708

- За посиланням: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

(Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах, швейцарських франках, австралійських, канадських доларах, юані Женьміньбі та єнах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.)

Підтримати карткою Є-ПІДТРИМКА можна:

- За посиланням: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

- Ви можете також переказати кошти з картки єПідтримки, що відкрита у Монобанку, ПриватБанку чи Альфа-Банку - через ЗАСТОСУНОК.

(Скористатись єПідтримкою можна, якщо у вас є «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія.)

ПриватБанк додав у меню пункт «Добро» - можна нарешті перевести гроші з карток БОНУС+. Як і з будь-якого іншого рахунку у Приваті.

У кого картка Монобанку і ви збирали КЕШБЕК - його можна перерахувати на армію. У додатку зайдіть у вкладку Кешбек - Благодійність - оберіть категорію «Повернись живим».

Реквізити КРИПТОВАЛЮТНОГО рахунку від міністра Мінцифри – https://twitter.com/FedorovMykhailo/status/1497549813205848068

Кожна дія важлива у протидії військовому нападу на Україну. Потрібен максимальний ваш репост!

Разом до перемоги! Слава Україні!