Коляска для прогулянок
Основний засіб пересування для дітей від 1 до 3 років. Хороша «прогулянка» складається з 3-х китів: маневреність, ергономічність, практичність (вага, розміри, міцність коліс). Пропонуємо за допомогою спеціаліста Platoshka визначити, як вибрати прогулянкову коляску.
Ключові особливості
Прогулянкові моделі використовуються з однорічного віку. Головний показник того, що дитина готова «перебратися» в прогулянку – її навик сидіння. Якщо малюк впевнено тримає спину і потребує активних прогулянок – ця модель однозначно підійде.
Конструктивно прогулянковий візок складається з:
- Шасі. Це металева основа, виготовлена з алюмінію або легованої сталі, рідше – ударостійкий пластик. До рами кріпляться колеса та люлька, додатково вона оснащується механізмом складання (книжка або тростина). Від ваги та габаритів шасі залежить маневреність та стійкість коляски.
- Колеса. Класифікуються за матеріалами, розмірами та конструкцією. За матеріалами бувають гумові (надувні), пенорезинові (ненадувні) та пластикові. Піногумові вважаються найпрактичнішими і довговічнішими – вони не вимагають докачування та забезпечують м'яку їзду. За конструкцією – одинарні та здвоєні. Щоб не стверджували виробники колясок – на одинарних сучасними пандусами набагато легше їздити.
- Люлька або прогулянковий блок. Складається з текстильного верху та щільної пластикової основи. Головна вимога до блоку – жорсткість спинки. Крім того, вона повинна регулюватися зі зростанням і відповідно до потреб дитини.
- Аксесуари. Незалежно від обраної моделі коляски всі транспортні засоби доповнюються ременями безпеки, ергономічними матрацами, капюшонами. Додатково ви можете купити для своєї коляски прогулянковий дощовик, москітну сітку, підстаканник, мобіль, декоративні елементи та інші аксесуари.
Крім того, окрім одинарних прогулянок бувають тандеми. Це здвоєні коляски для двійнят, близнюків та погодок. Їх конструкція не відрізняється від традиційних, за винятком збільшеного розміру шасі та форми прогулянкового блоку.
Як вибрати прогулянкову коляску
Хороший дитячий транспорт не терпить компромісів. Тому радимо віддавати перевагу моделям відомих виробників.
Звертати увагу потрібно на такі умови, які впливають на зручність використання:
- Висота ручки. Добре, коли мама може відрегулювати її за своїм зростанням.
- Орієнтація сидіння. За малюком легше стежити, коли сидіння звернене обличчям до мами. Деякі дітки почуваються комфортніше, якщо бачать вас. Але більш незалежних малюків іноді не влаштовує їзда спиною вперед та обмеження огляду.
- Фіксатор коліс. Ножний (педалі) – не зручний, ручний (важіль на ручці) – завжди під рукою.
- Ремені безпеки та обмежувальний обід. Захистять малюка від падіння з коляски. Знімний обід значно зручніше.
- Знімна оббивка. Ви вже зрозуміли, щоб прати.
- Сітка від комарів, накидка від дощу, конвертик для ніг захистять від «шкідливостей» навколишнього середовища.
- Надувні колеса та амортизація убережуть малюка від неприємної вібрації.
- Триколісна основа. У таких візків лише одне переднє колесо. Воно обертається на 360⁰. Такий візок дуже маневрений. Нею легко керувати навіть однією рукою.
З усіх питань, що цікавлять, можете звертатися до нашого менеджера, який допоможе підібрати найкращий варіант, залежно від Ваших уподобань і побажань.